FAQs

امروزه، نانوتکنولوژی را تحولی تکنیکی که می­تواند تاثیرات پیش­بینی نشدنی در سراسر جهان ایجاد کند، در نظر گرفته می­شود.  فرصت­هایی که در این عرصه از دانش گشوده شده است آنقدر بیشمار است که بازارها در سال ۲۰۱۵ آن را بیش از یک تریلیون دلار تخمین زده ­اند. نانوتکنولوژی می­تواند در توسعه محصولات جدید و بهبود انواع قدیم آن در زمینه ­های خودروسازی، نساجی، رنگ سازی، پلاستیک، جوشکاری، داروسازی، مواد آرایشی و دیگر صنایع مشارکت کند.

درک و یا توانایی کنترل مواد در ابعاد تقریبا ۱ تا ۱۰۰ نانومتر، بازه ­ای که اثرهای منحصربفرد، نتایج و کاربردهای جدیدی برای مواد فراهم می ­سازد که درحالت بالک­شان (توده­ ای) و یا مولکول­ها­ و اتم­های مجرد شدنی نیست، را نانوفناوری نامند. به عبارتی، نانوتکنولوژی علم و فن­آوری دقیق دستکاری ساختار ماده در سطح مولکولی است. این رشته از علم بسیاری از زمینه ­ها و تخصص­ها نظیر مهندسی، شیمی، فیزیک، الکترونیک و پزشکی را شامل می­شود. نانوتکنولوژی با محصولات و پروسه ­هایی سرو کار دارد که در یک مقیاس باورنکردنی به نام نانومتر اندازه­ گیری می ­شوند. در مقیاس نانو، خواص فیزیکی،شیمیایی و بیولوژیکی متفاوت از اندازه ­های بزرگتر هستند. نانوتکنولوژی به دانشمندان و مهندسان در حل مسایل و چالش­های تکنولوژیکی کمک می­کند و نسل جدیدی از ابزارهای که در رشد صنایع تاثیرگذار هستند را ایجاد می­کند.

با عضو شدن در سایت می توانید از آخرین اخبار مربوط به شرکت و زمان برگزاری دوره ها وکارگاه های آموزشی باخبر شوید. همچنین امکان دریافت فیلم های آموزشی برای شما فراهم میگردد. ازدیگر مزایای عضو شدن درسایت که بسیارهم قابل توجه است این است که به شما نشان می دهد که محصول و یا خدمات درخواستی شما درچه مرحله عملیاتی ای قرار دارد. که شما این را می توانید در ایمیل و یا حساب کاربری خود درسایت مشاهده کنید.

بامراجعه به منوی حساب من، درسایت می توانید درسایت عضو شوید. درصورت خرید هریک از محصولات و یا استفاده از خدمات نیز بصورت اتوماتیک درسایت عضو می شوید.

با مراجعه به منوی خدمات ← ارزیابی ،مشخصه یابی­و­آنالیز ← مواد ←تجهیزات و یا مراجعه به منوی فروشگاه ← خدمات، امکان درخواست انجام آزمون وجود دارد.

شرکت راصد با بهره ­مندی از نیروهای متخصص، مجرب و متعهد و همچنین برقراری ارتباط با نهادهای علمی و اجرایی کشور در حوزه فن­آوری­ های پیشرفته، تمامی زیرساخت­های لازم برای پشتیبانی علمی و فنی از تامین کنندگان محصولات و خدمات و سایر فعالان حوزه ­های نانو و زیست­ فن­آوری را در بالاترین سطح ایجاد کرده و آماده ارایه خدمات به نهادها، شرکت­ها و اشخاص متقاضی می­باشد.

  • ارزیابی، مشخصه یابی و انجام آنالیز با قیمت مناسب و تحلیل آن
  • مشاوره جهت تولید
  • تامین زیرساخت­های تولید از جمله ساخت و تعمیر تجهیزات، تامین مواد اولیه، مشاوره و…
  • کارگاه های آموزشی مشخصه یابی مواد، نانو فن­آوری، زیست فن­آوری و..

اگر در مورد خدمات و محصولات ما سسوالی دارید، همین الان بپرسید...

خدمات این شرکت در چهار دسته کلی ارائه می‌گردد. خدمات ارزیابی و مشخصه یابی، خدمات مشاوره تخصصی تولید، خدمات تامین زیر ساختهای تولید و مشخصه یابی و خدمات آموزشی